fbpx

Oświetlenie Centrum Sportów Strzeleckich w Lubinie

STRONA GŁÓWNA » REALIZACJE » SPORT » Oświetlenie Centrum Sportów Strzeleckich w Lubinie

Strzelnica Sportowa w Lubinie -oświetlenie

17 października 2018 r. Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie oficjalnie otworzyło Centrum Sportów Strzeleckich. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce i jeden z najnowocześniejszych w Europie.

Strzelnica posiada 24 stanowiska o różnych odległościach, gdzie jest możliwość strzelania statycznego i dynamicznego. Obiekt wyposażony jest w sprzęt elektroniczny oraz najnowszej generacji kulochwyty.

Oświetlenie wnętrz oraz iluminacja obiektu strzelnicy

Oświetlenie wnętrz, oraz iluminacja obiektu stanowią oprawy dobrane z szerokiej oferty produktów Disano i Fosnova.

Strzelnica kulowa o długości 50 m z 4 stanowiskami, strzelnica kulowa z 10 stanowiskami o długości 25 m oraz strzelnica pneumatyczna z 10 stanowiskami o długości 10 m zostały rozświetlone naświetlaczami RODIO, oraz oprawami hermetycznymi HYDRO.

Główny hol oraz recepcja oświetlają energooszczędne LED PANEL.

Na uwagę zasługują zastosowane profile z taśmami LED, sprawiające wrażenie śladów pozostawionych po pociskach przeszywających powietrze.

W pomieszczeniach socjalnych wykorzystano reflektory punktowe typu downlight Fosnova ECO LEX oraz SLIM LEX, łączące łatwość montażu i oszczędność z wytrzymałością i żywotnością.

Nowoczesny charakter budynku podkreślają reflektory Cripto. Profile z taśmami LED wyeksponowane na frontowej elewacji budynku nawiązują do elementów wykorzystanych w holu obiektu.

Nowoczesne sterowanie systemem DALI

W celu zaspokojenia wszelkich potrzeb użytkowników zapewnienia komfortu użytkowania oraz zachowania natężenia oświetlenia wymaganych w obiektach sportowych typu strzelnica zastosowano system sterowania oświetleniem DALI. Dla każdego z torów strzelnicy dedykowany jest panel dotykowy, na którym użytkownik może spersonalizować oświetlenie toru. Całością oświetlenia, za pomocą centralnej jednostki może sterować osoba zarządzająca obiektem.

Zastosowane oprawy oświetleniowe

Galeria

Data realizacji: luty 2018 r. – październik 2018 r.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn