fbpx

KONTAKT Z FIRMĄ

ADRES

Janex-Elektro Jan i Jadwiga Mieszczak Spółka Jawna
ul. Chocianowska 20e
59-300 Lubin, Polska
NIP: 692-02-10-816
REGON: 004059378
KRS: 0000101112

TELEFON CENTRALA

FORMULARZ KONTAKTOWY

LOKALIZAJCA

GODZINY PRACY

Poniedziałek: 7:00 – 15:30
Wtorek: 7:00 – 15:30
Środa: 7:00 – 15:30
Czwartek: 7:00 – 15:30
Piątek: 7:00 – 15:30

HANDLOWCY - HURTOWNIA - SKLEP STACJONARNY - SKLEP INTERNETOWY

Magdalena Kapiec

Z-ca Kierownika Działu
Handlowego
e-mail: magdalena.kapiec@janex.pl
Telefon: +48 76 746 49 73
Telefon komórkowy: +48 600 255 978

Iwona Ciechacka

Handlowiec
iwona.ciechacka@janex.pl
Telefon: +48 76 746 49 71
Telefon komórkowy: +48 728 894 778

HANDLOWCY - OŚWETLENIE DISANO - TECHNOLOGIE ŁĄCZENIA KABLI FILOFORM

Daniel Suchowacki

Pełnomocnik ds. Systemów Oświetleniowych
e-mail: daniel.suchowacki@janex.pl
Telefon: +48 76 74 64 980
Telefon komórkowy: +48 608 071 296

Dorota Kubiak

Kierownik Regionu
e-mail: dorota@janex.pl
Telefon komórkowy: +48 606 830 271

Marcin Muszyński

Kierownik Działu Handlowego
e-mail: marcin.muszynski@janex.pl
Telefon: +48 76 74 64 974
Telefon komórkowy: +48 795 596 045

Krzysztof Hajgenbart

Product Manager
e-mail: krzysztof.hajgenbart@janex.pl
Telefon: +48 76 74 64 970
Telefon komórkowy: +48 696 460 227

Paweł Kijowski

Projektant Oświetlenia
e-mail: pawel.kijowski@janex.pl
Telefon: +48 76 746 49 81
Telefon komórkowy: +48 728 838 435

MAGAZYN

Paweł Jaworski

Kierownik magazynu
e-mail: pawel.jaworski@janex.pl
Telefon: +48 76 746 49 95
Telefon komórkowy: +48 600 287 638

SEKRETARIAT, ADMINISTRACJA I KADRY

Aurlia Grzywacz

Sekretariat, Administracja i Kadry
e-mail: aurelia.grzywacz@janex.pl
Telefon: +48 76 746 49 60
Fax: +48 76 746 49 61

MARKETING I FINANSE

Justyna Mieszczak-Jaworska

Pełnomocnik Zarządu
e-mail: justyna.mieszczak@janex.pl
Telefon: +48 76 746 49 90
Telefon komórkowy: +48 696 062 618