fbpx

HURTOWNIA ELEKTRYCZNA

Przewody elektryczne niskiego napięcia

Przewody instalacyjne

 DRUT: jednożyłowe – DY,
wielożyłowe płaskie YDYp, wielożyłowe okrągłwe YDY, komputerowe UTP,  antenowy YWDXPEX, wielożyłowe H03VV-F (OMY), wielożyłowe H05RR-F (OW).

Ziemne:
YKY – drut, XZTK – drut sterowniczy, H07RN-F – linka OPND

Aparatura modułowa

Wyłączniki nadprądowe S 301, wyłączniki różnicowo-prądowe P 312, rozłączniki FR, wkładki bezpiecznikowe cylindryczne, podstawy do wkładek, wkładki bezpiecznikowe NH.

Akcesoria instalacyjne

Puszki łączeniowe, płytkie, puszki łączeniowe głębokie, pokrywa puszek z wąsami, puszki pojedyncze do regipsu, puszki do regipsu wielokrotne, inne puszki n/t (kwadratowe).

Złączki wielotorowe typu TLZ, szybko-złączki Wago do drutu, szybko-złączki Wago uniwersalne (zatrzaskowe). Rury instalacyjneRury instalacyjne RL, akcesoria do rur – ZCL, UZ, U, peszle z pilotem RGP.

Rozdzielnice N/TSRN, rozdzielnice P/TSRP, rozdzielnice metalowe.

Osprzęt siłowy, gniazda przenośne PCE, gniazda stałe PCE, wtyczki przenośna PCE.

Gniazda i łączniki OSPEL, gniazda i łączniki N/T, gniazda i łączniki Hager, gniazda i łączniki Legrand, wtyczki i gniazda sieciowe.

Żarówki LED na GU10, żarówki LED na E-27, E-14, plafoniery, oprawki „oczka”, oprawki z wbudowanym źródłem światła, zasilacze, gniazda na GU10.

Osprzęt kablowy

Końcówki kablowe, praski ręczne i hydrauliczne, wężyki elastyczne, wężyki spiralny, koryta kablowe perforowane typu KOPD

Tablice i znaki ostrzegawcze, znaki nakazu i znaki zakazu,  tablice i znaki informacyjne.

Utrzymanie ruchu i linii produkcyjnych

Utrzymanie ruchu w każdym przedsiębiorstwie jest bardzo istotną dziedziną biznesu, zwłaszcza w procesach produkcyjnych. Właściwie prowadzone utrzymanie ruchu pozwala minimalizować straty
wynikające z nieplanowanych przestojów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów serwisu instalacji lub linii produkcyjnych.

W działach utrzymania ruchu potrzebna jest cała gama produktów – Janex-Elektro jest w tym zakresie kompetentnym partnerem. W ofercie firmy znajdują się właściwe produkt, niezależnie od tego, czy chodzi o końcówki w normach DIN, szeroką gamę dławnic kablowych, czy też o elementy mocowania i oznaczania przewodów.

Janex-Elektro oferuje kompleksowe dostawy towarów elektrycznych niezbędnych do utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach produkcyjnych.