fbpx

Oświetlenie hali sportowej wraz z zapleczem sanitarnym w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach

Share on facebook

Oświetlenie hali sportowej i zaplecza sanitarnego w szkole stawia duże wyzwanie przy projektowaniu. Projekt modernizacji oświetlenia musi pogodzić wysokie wymagania jakościowe z ograniczonym budżetem inwestora. 

Zaproponowane przez nas rozwiązanie oświetlenia sali sportowej i zaplecza saniternego w oparciu o oprawy LED DISANO doskonale pogodziło powyższe oczekiwania inwestora.

Do oświetlenia hali sportowej stanowiącej główne pomieszczenie kompleksu zastosowaliśmy oprawy typu SATURNO LED. Dzięki nowoczesnej charakterystyce rozsyłu oświetlenia uzyskaliśmy oczekiwany poziom natężenia oświetlenia i jego równomierny rozkład na całej powierzchni obiektu sportowego.

Energooszczędne oprawy LED pozwoliły zmniejszyć  zużycie energii w stosunku do wcześniej stosowanych lamp metalohalogenkowych o ponad 50%.

Dodatkowo ogroman trwałość LED na poziomie ponad 50 000h i ich wysoki współczynnik utrzymania strumienia świetlnego pozwala zaoszczędzić na kosztach konserwacji i wymiany źródeł światała w oprawach przez wydłużenie okresu pomiędzy serwisem opraw.

WŁAŚCIWOŚCI
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ 65%
OGRANICZENIE ZAINSTALOWANEJ MOCY 70%
DO 60 MIESIĘCY GWARANCJI*
* Dotyczy wybranych produktów

Projektująć oświetlenie pomieszczeń takich jak korytarze, szatnie i ubikacje zastosowaliśmy oprawy: LED PANEL z kloszem DISANLENS oraz typu downlight ECO LEX i COMPACT.

Do oświetlenia pomieszcze technicznych przewidzieliśmy oprawy przemysłowe HYDRO które gwarantują jednolity rozsył światła w neutralnej barwie 4000K o niskim współczynniku olśnienia i zapewniają komfort wzrokowy. 

Odpowiednio dobrane materiały, z których wykonane są oprawy, zapewniają stopień protekcji na uderzenia IK i wilgoć IP, odpowiedni dla miejsc w których są one zastosowane.

Oprócz praktycznych korzyści, zastosowane oprawy DISANO cechują się również wysokim poziomem estetycznym, to proste, innowacyjne rozwiązania umożliwiające dysponowanie najnowocześniejszą technologią źródeł LED.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Daniel Suchowacki

Pełnomocnik ds. Systemów Oświetleniowych
daniel.suchowacki@janex.pl
Tel.
76 74 64 980
Kom. 608 071 296

Krzysztof Hajgenbart

Marcin Muszyński

Kierownik Działu Handlowego

marcin.muszynski@janex.pl
Tel.
76 74 64 974
Kom. 795 596 045