fbpx

Oświetlenie hali sportowej wraz z zapleczem sanitarnym w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach

Share on facebook
Przy projektowaniu modernizowanego oświetlenia stanęliśmy przed ciężkim zadaniem pogodzenia wysokich wymagań jakościowych z ograniczonym budżetem Inwestora. Zaproponowane przez nas rozwiązanie w oparciu o oprawy LED DISANO doskonale pogodziło w/w oczekiwania.

Dzięki zastosowaniu na głównej hali sportowej opraw typu SATURNO LED uzyskaliśmy satysfakcjonujący poziom natężenia oświetlenia, jak i jego równomierny rozkład na całej powierzchni, przy tym zmniejszyliśmy zużycie energii w stosunku do wcześniej stosowanych lamp metalohalogenkowych o ponad 50%. Trwałość LED na poziomie ponad 50 000h i wysokim współczynniku utrzymania strumienia świetlnego, znacznie wydłuża okresy pomiędzy serwisem oprawa, co przekłada się na dalsze oszczędności dla Inwestora.

WŁAŚCIWOŚCI
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ 65%
OGRANICZENIE ZAINSTALOWANEJ MOCY 70%
DO 60 MIESIĘCY GWARANCJI*
* Dotyczy wybranych produktów


Dla oświetlenia części wspólnych tj. korytarze, szatnie, ubikacje przewidzieliśmy zastosowanie opraw: LED PANEL, z kloszem DISANLENS oraz typu downlight ECO LEX i COMPACT, a w pomieszczeniach technicznych opraw przemysłowych HYDRO. Gwarantują one jednolity rozsył światła, w neutralnej barwie 4000K o niskim współczynniku olśnienia, zapewniające komfort wzrokowy. Odpowiednio dobrane materiały, z których wykonane są oprawy, zapewniają stopień protekcji na uderzenia IK i wilgoć IP, odpowiedni dla miejsc w których są one zastosowane.
Oprócz w/w praktycznych korzyści, zastosowane oprawy DISANO cechują się również wysokim poziomem estetycznym, to proste, innowacyjne rozwiązania umożliwiające dysponowanie najnowocześniejszą technologią źródeł LED.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Daniel Suchowacki

Pełnomocnik ds. Systemów Oświetleniowych
daniel.suchowacki@janex.pl
Tel.
76 74 64 980
Kom. 608 071 296

Krzysztof Hajgenbart

Marcin Muszyński

Kierownik Działu Handlowego

marcin.muszynski@janex.pl
Tel.
76 74 64 974
Kom. 795 596 045