fbpx

Oświetlenie zewnętrzne DISANO w firmie KUBEX – JELENIA GÓRA

Oświetlenie uliczne LED firmy Disano to jeden z przodujących produktów w branży oświetleniowej stosowanych do oświetlania dużych terenów i obiektów przemysłowych na całym świecie. Wyróżniają się one swoim wyposażeniem, jedną z najbardziej niezawodnych i nowoczesnych technologii oraz wykorzystanymi źródłami światła LED najnowszej generacji.

Firmy korzystają z nowoczesnej technologii i energooszczędności opraw LED DISANO. Przykładem jest oświetlenie terenu zewnętrznego wokół centrum dystrybucyjnego firmy KUBEX z Jeleniej Góry.

DISANO

Oprawy oświetleniowe drogowe nadają się do oświetlenia terenów przemysłowych zewnętrznych

Teren oświetlają najnowsze wersje oprawy Stelvio cieszące się ogromną popularnością: aktualnie dostępne z nowymi powierzchniami fotometrycznymi rozsyłu i zwiększoną wydajnością.

Oprawy stanowią uzupełnienie szerokiej gamy produktów Disano i gwarantują zaspokojenie wszelkich potrzeb w zakresie oświetlenia ulicznego.

1 h
Żywotność 80%

Wiedząc jak ważna jest oszczędność i wysoka jakość produktów, oprawy Disano zostały wyposażone w technologie zapewniające długi okres eksploatacji, zapobiegające zasoleniu i korozji, a także przegrzaniu. Nowoczesna technologia Disano to gwarancja doskonałego oświetlenia i długiej żywotności energooszczędnych, ekologicznych opraw do każdej przestrzeni.

WŁAŚCIWOŚCI
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ 65%
OGRANICZENIE ZAINSTALOWANEJ MOCY 70%
DO 60 MIESIĘCY GWARANCJI*
* Dotyczy wybranych produktów

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Daniel Suchowacki

Pełnomocnik ds. Systemów Oświetleniowych
daniel.suchowacki@janex.pl
Tel.
76 74 64 980
Kom. 608 071 296

Krzysztof Hajgenbart

Marcin Muszyński