fbpx

Oświetlenie zewnętrzne DISANO w firmie KUBEX – JELENIA GÓRA

STRONA GŁÓWNA » REALIZACJE » PRZEMYSŁ » Oświetlenie zewnętrzne DISANO w firmie KUBEX – JELENIA GÓRA

Oświetlenie uliczne LED firmy Disano

Oświetlenie uliczne LED firmy Disano to jeden z przodujących produktów w branży oświetleniowej stosowanych do oświetlania dużych terenów i obiektów przemysłowych na całym świecie. Wyróżniają się one swoim wyposażeniem, jedną z najbardziej niezawodnych i nowoczesnych technologii oraz wykorzystanymi źródłami światła LED najnowszej generacji.

Oprawa Stelvio do oświetlenia terenu zewnętrznego

Firmy korzystają z nowoczesnej technologii i energooszczędności opraw LED DISANO. Przykładem jest oświetlenie terenu zewnętrznego wokół centrum dystrybucyjnego firmy KUBEX z Jeleniej Góry.

Teren oświetlają najnowsze wersje oprawy Stelvio cieszące się ogromną popularnością: aktualnie dostępne z nowymi powierzchniami fotometrycznymi rozsyłu i zwiększoną wydajnością.

Oprawy stanowią uzupełnienie szerokiej gamy produktów Disano i gwarantują zaspokojenie wszelkich potrzeb w zakresie oświetlenia ulicznego.

Wiedząc jak ważna jest oszczędność i wysoka jakość produktów, oprawy Disano zostały wyposażone w technologie zapewniające długi okres eksploatacji, zapobiegające zasoleniu i korozji, a także przegrzaniu. Nowoczesna technologia Disano to gwarancja doskonałego oświetlenia i długiej żywotności energooszczędnych, ekologicznych opraw do każdej przestrzeni.

Zastosowane oprawy oświetleniowe

Galeria

Data realizacji: lipiec 2012 r.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn