fbpx

Oświetlenie DISANO dla obiektów sportowych

Share on facebook

Gama naświetlaczy i reflektorów firmy Disano to jeden z przodujących produktów w branży oświetleniowej stosowanych do oświetlania dużych obszarów i obiektów sportowych na całym świecie. Wyróżniają się one swoim wyposażeniem, jedną z najbardziej niezawodnych i nowoczesnych technologii oraz wykorzystanymi źródłami światła LED najnowszej generacji. 

Zaawansowane źródła światła LED, nawet przy temperaturze barwowej 5700K i współczynniku CRI90, są idealne podczas realizacji nagrań telewizyjnych zachowując ich perfekcyjną jakość, także w przypadku transmisji o wysokiej rozdzielczości. Wysoka wydajność opraw Disano ułatwia ich zastosowanie na dużych obszarach takich, jak obiekty i kluby sportowe znajdujące się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

1 K
TEMPERATURA BARWOWA
1
WSPÓŁCZYNNIK CRI

Wielopoziomowe badania układu optycznego i rozmieszczenia Led wewnątrz reflektora, których efektem jest technologia Disano, gwarantują nadzwyczajną precyzyjność i bardzo wysoką wydajność. Światło intruzyjne i oślepiające w obszarze otaczającym oprawę jest zredukowane do minimum, co przekłada się na dobre samopoczucie zawodników i widzów.

Wiedząc jak ważna jest oszczędność i wysoka jakość produktów, oprawy Disano zostały wyposażone w technologie zapewniające długi okres eksploatacji, zapobiegające zasoleniu i korozji, a także przegrzaniu. Nowoczesna technologia Disano to gwarancja doskonałego oświetlenia i długiej żywotności energooszczędnych, ekologicznych opraw do każdej przestrzeni.

WŁAŚCIWOŚCI
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ 65%
OGRANICZENIE ZAINSTALOWANEJ MOCY 70%
DO 60 MIESIĘCY GWARANCJI*
* Dotyczy wybranych produktów

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Daniel Suchowacki

Pełnomocnik ds. Systemów Oświetleniowych
daniel.suchowacki@janex.pl
Tel.
76 74 64 980
Kom. 608 071 296

Krzysztof Hajgenbart

Marcin Muszyński