fbpx

Oświetlenie ronda w ciągu drogi krajowej nr 3 w Lubinie

STRONA GŁÓWNA » REALIZACJE » DROGI » Oświetlenie ronda w ciągu drogi krajowej nr 3 w Lubinie

Modernizacja oświetlenia drogowego

We wrześniu 2015 roku Miasto Lubin zmodernizowało oświetlenie drogowe rejonu ronda stanowiącego skrzyżowanie Alei Komisji Edukacji Narodowej z ul. Wrocławską oraz Stanisławowską.

Poprawa bezpieczeństwa i oszczędność energii

W celu poprawy bezpieczeństwo w tym rejonie, zainwestowano w energooszczędne oprawy drogowe LED produkcji DISANO Illuminazione S.p.A typu 3284 ROLLE 78W, odznaczające się małym poborem mocy, doskonałymi parametrami świetlnymi i długą żywotnością źródeł LED. W celu dalszej oszczędności energii zastosowano w oprawach system tz. virtual midnight, który w wyznaczonych godzinach, zgodnie z życzeniem Inwestora, ogranicza strumień świetlny emitowany przez oprawy, a tym samym zmniejsza pobór mocy.

Nowoczesne oprawy oświetleniowe Disano

Wiedząc jak ważna jest oszczędność i wysoka jakość produktów, oprawy Disano zostały wyposażone w technologie zapewniające długi okres eksploatacji, zapobiegające zasoleniu i korozji, a także przegrzaniu. Nowoczesna technologia Disano to gwarancja doskonałego oświetlenia i długiej żywotności energooszczędnych, ekologicznych opraw do każdej przestrzeni.

Zastosowane oprawy oświetleniowe

Galeria

Data realizacji: wrzesień 2015 r.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn