fbpx

ERGOM

Końcówki kablowe

W naszej ofercie posiadamy pełny asortyment końcówek kablowych, między innymi: tulejkowe H…ERHN, HI, nieizolowane oczkowe, widełkowe, igiełkowe, łączniki, izolowane oczkowe, widełkowe, igiełkowe, łączniki, konektorowe izolowane, konektorowe nieizolowane, rurowe Cu standardowe, rurowe Cu wg DIN, rurowe Cu do kabli skompresowanych, rurowe Cu ekonomiczne, rurowe Cu kielichowe, rurowe Al, rurowe Al-Cu, skręcane i do lutowania, do linii napowietrznych. 

Wszystkie pozycje dostępne są w ilościach hurtowych oraz detalicznych w naszym sklepie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

ERGOM

Akcesoria do okablowania

Dysponujemy także asortymentem akcesoriów do okablowania, między innymi posiadamy w ciągłej sprzedaży: taśmy kablowe, korytka kablowe, dławnice kablowe, rury ochronne i łączniki do rur, oznaczniki, urządzenia do oznaczania przewodów, materiały elektroizolacyjne, chemia dla elektrotechniki.

Wszystkie pozycje dostępne są w ilościach hurtowych oraz detalicznych w naszym sklepie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

ERGOM

Narzędzia i wyposażenie

W naszej ofercie posiadamy duży wybór profesjonalnych narzędzi dla elektromonterów. Między innymi odcinaki ręczne, odcinaki hydrauliczne, narzędzia do bezpiecznego cięcia kabli mogących znajdować się pod napięciem, narzędzia do zdejmowania izolacji, praski zaciskowe ręczne, praski zaciskowe hydrauliczne, uniwersalne narzędzia hydrauliczne, narzędzia do 1000V, zestawy, torby, walizki narzędziowe, nagrzewnice i narzędzia do lutowania, pistolety do klejenia, narzędzia do taśm kablowych, narzędzia do cięcia rur i korytek, narzędzia do obróbki szyn zbiorczych oraz taśm w instalacjach odgromowych, narzędzia wycinające i wycinaki, pompy zasilające, narządzenia do obróbki przewodów i zaciskania końcówek, narzędzia do cięcia profili montażowych, wskaźniki i mierniki.

Jeśli szukasz konkretnego narzędzia lub potrzebujesz dopasować narzędzie do przewidywanych prac zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.