fbpx

Filoform BV przejmuje GT Elektrotechnische Produkte GmbH​

STRONA GŁÓWNA » OFERTA » AKTUALNOŚCI » Filoform BV przejmuje GT Elektrotechnische Produkte GmbH​

W dniu 1 grudnia 2015 r. Filoform BV z Holandii przejął firmę GT Elektrotechnische Produkte GmbH z siedzibą w Niemczech.

Przejęcie to połączy siłę i innowacyjny charakter zarówno organizacji, jak i asortymentu produktów w ramach  organizacji produkcji i dystrybucji Filoform i stworzy jednego z najbardziej kompletnych dostawców rozwiązań do łączenia i uszczelniania kabli w Niemczech, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu i w Polsce. Połączenie poszerzyło gamę produktów dla klientów obu organizacji i umożliwi oferowanie lepszych rozwiązań dla wszystkich naszych europejskich i międzynarodowych klientów.

O Filoformie

Od ponad 55 lat Filoform zdobywa duże doświadczenie w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości produktów i rozwiązań służących do „łączenia, uszczelniania i ochrony” podziemnych sieci kablowych naszych klientów międzynarodowych i krajowych.

1. Zapewnienie niezawodności Twojej podziemnej infrastruktury kablowej i kanalizacyjnej dzięki naszej jakości łączeniu, uszczelnieniu i ochronie produktów.
2. Dostarczanie innowacyjnych, zrównoważonych i konkurencyjnych rozwiązań spełniających obecne i przyszłe wymagania dotyczące rozwoju sieci.
3. Ochrona inwestycji w sieci kablowe i światłowodowe.

Więcej informacji: www.filoform.com

O firmie GT Elektrotechnische Produkten GmbH

Od ponad 20 lat GT zajmuje się produkcją i dystrybucją na całym świecie żywicznych i termokurczliwych muf kablowych, zakończeń i akcesoriów kablowych. Marka GT cieszy się szacunkiem na całym świecie, a jej produkty są dostarczane przez rozległą sieć niemieckich hurtowników i zagranicznych dystrybutorów. Asortyment złączy kablowych i akcesoriów kablowych GT jest dobrze znany ze swoich nowych i innowacyjnych rozwiązań i zapewnia klientom niezawodny, autorytatywny i wygodny punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzebnych akcesoriów kablowych.

W rezultacie produkty GT do łączenia i naprawy kabli są zatwierdzone przez wiele europejskich hurtowni i międzynarodowych firm energetycznych, telekomunikacyjnych, kolejowych i użyteczności publicznej.

Strona internetowa: www.filoform.de

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn